Podle lokalit

Obsluha NC strojů - Zlín 28 000 až 35 000 Kč/měs.

ABZAKOVO spol. s r.o.

Místo práce: Česká republika Zlínský kraj Zlín

Druh práce: Operátor CNC strojů

Před 18 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 28,000-35,000 Kč/měs.

*Hledáme spolehlivé zaměstnance na pozici Obsluha NC strojů ve Zlíně. Pokud si hledáte stabilní zaměstnání, tato pracovní pozice je právě pro Vás! *

Pracovní náplň

  • Obsluha a programování NC strojů
  • Kontrola kvality výrobků a provádění potřebných úprav
  • Údržba a čištění strojů

Požadujeme

  • Základní znalost obsluhy obráběcích strojů
  • Základní znalost obsluhy strojů
  • Vzdělání v oboru a nebo praxe se stroji výhodou

Nabízíme

  • Mzda 28 000 až 35 000 Kč/měs.
  • 5 týdnů dovolené
  • Práce na dvě směny
  • Směny od pondělí do pátku
  • Stabilní a dlouhodobá spolupráce
  • Neformální akce a firemní večírky
  • Vzdělávací kurzy pro váš rozvoj
  • Příspěvek na stravování (77 Kč/den)
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zvýhodněné mobilní tarify pro vás a vaše blízké
  • Přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí.
  • Možnost kariérního růstu
  • HPP
  • Nástup IHNED

Pokud máte zájem, odpovězte nám přes inzerát nebo zavolejte na tel. číslo, naše HR specialistka se s Vámi spojí.