Podle lokalit

Brigáda v hobbymarketu, mzda až 176 Kč/hod

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Zlínský kraj Zlín

Druh práce: Jiné

Před 17 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 160 – 176 Kč / hod

Náplň práce:
Hledáte fajn brigádu, kde si můžete zvolit směny podle toho, jak se hodí Vám? Pak máme tip právě pro Vás! Aktuálně hledáme spolehlivé brigádníky do hobby marketu ve Zlíně v Malenovicích. Pracovní doba je dle domluvy a vypsaných směn. Náplní práce je doplňování zboží na jednotlivých odděleních, popř. rovnání zboží do regálů.
Pokud nemáte zkušenosti – NEVADÍ, rádi si Vás zaučíme. Možnost vyplácení záloh na mzdu.
Nástup možný ihned.

Nabízíme:

  • mzdu až 176,–/hod (základ 160 Kč/h + příplatky)
  • možnost dlouhodobé spolupráce
  • výbornou dopravní dostupnost
  • pravidelný výplatní termín
  • možnost výplaty záloh na mzdu
  • přátelský kolektiv
  • možnost si volit směny dle Vašich časových možností

Požadujeme:

  • min. 18 let
  • spolehlivost, pracovitost
  • dobrý fyzický stav