Hledáme brigádníky do stánku s občerstvením v Luhaparku!

Adéla Vykopalová

Místo práce: Česká republika Zlínský kraj Zlín Luhačovice

Druh práce: Jiné

Před 15 dny

Brigáda

Hledáme spolehlivé a energické jedince, kteří se chtějí připojit k našemu týmu v Luhaparku. Pokud máte zájem o práci v příjemném prostředí plném radosti a vzrušení, přijďte se k nám připojit!

Pozice: Brigádník v stánku s občerstvením

Lokace: Luhapark, (adresa)

Náplň práce:

Obsluha zákazníků a zajištění jejich spokojenosti
Příprava a podávání občerstvení (např. pizzy, hamburgery, nápoje)
Udržování čistoty a pořádku ve stánku
Spolupráce s týmem pro efektivní provoz

Pokud máte zájem o tuto zajímavou brigádu, zašlete nám svůj životopis a krátký motivační dopis, nebo přijďte osobně do našeho stánku v Luhaparku.

Těšíme se na spolupráci s vámi!

Požadavky

Schopnost pracovat v týmu i samostatně
Komunikativnost a ochota pomáhat zákazníkům
Spolehlivost a pečlivost
Minimální věk 16 let

Nabídka

Nabízíme:

Práci v atraktivním prostředí Luhaparku
Flexibilní pracovní dobu dle vašich možností
Možnost dalšího profesního růstu a rozvoje
Příjemný kolektiv a pracovní prostředí