Řidič sk.B

Ľubomír Slanina

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Vyškov

Druh práce: Jiné

Před 38 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 18.000 – 25.000 Kč / měsíc

O nás

Fibook.s.r.o

Velkoobchod zabívajíci se rozvozem a distribucí knih

Náplň práce:

  • Rozvoz knih po Jihomoravském kraji

Co od Vás očekáváme:

  • chuť pracovat
  • příjemné vystupování
  • spolehlivost.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • flexibilní pracovní doba
  • plat možný i týdně
  • nenáročná práce s čistou hlavou

Štítky:

Podobné inzeráty

  • O nás Do nutričního centra hledáme 5 šikovných spolupracovníků pro obor zdraví, kondice, úpravy váhy, výživy, sportovní výživy a péče o vzhled s vlastním zájmem o zdravý životní styl. Poskytujeme k...

    Česká republika, Plzeň-město, Plzeňský kraj, Plzeň Od 18 let Z domova Pro studenty

    Před 1 dny

  • Rozjeď svou kariéru s McDonald's


    128 – 140 Kč / hod

    Chceš být součástí největšího fast-food řetězce na světě a získat cenné pracovní zkušenosti? Přidej se k nám, právě hledáme brigádníky do naší McDonald's family. Můžeme ti nabídnout flexibilitu v plán...

    Česká republika, Karlovy Vary, Karlovarský kraj, Karlovy Vary Od 15 let Víkendové

    Před 0 dny