Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Brigáda - Pracovník inventury 30.9

EMONA KRONI s.r.o.

Místo práce: Celá ČR Cheb Karlovarský kraj Plzeň Plzeňský kraj

Druh práce:

Před 39 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 170 Kč/hod.

Pro oblast: Cheb (doprava z Plzně zajištěna)

Náplň práce: inventura zboží, přepočítávání položek, práce se skenerem, zadávání do systému

Požadujeme:

praxi na obdobné pozici

znalost práce se skenerem

odjezd ve 4:15 z centra Plzně, zajištěn autobus

místo výkonu brigády je v Chebu, čas na cestě proplacen (1,5 hod tam, 1,5 hod zpět)

vlastní pracovní obuv s vyztuženou špičkou

Nabízíme:

170,- Kč/hod, zaměstnání na DPČ

jednodenní brigáda cca na 12 hodin + 3 hodiny cesty - cesta proplacena

možnost výplaty 1 500,-Kč druhý den

Pracovní doba:

pouze 30.9 od 6:00 do 18:00

odjezd ve 4:15 z centra Plzně, návrat cca ve 20 hod

čas na cestě proplacen

Nástup: 30. 9. 2020