Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Sklad e-shopu s elektronikou - Praha 7 - týdenní vyplácení

Agentura STUDENT s.r.o.

Místo práce: Celá ČR

Druh práce:

Před 64 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 110 - 130

Pro našeho klienta, významný maloobchod se spotřební elektronikou a výpočetní technikou, hledáme brigádníky, kteří mají zájem pracovat na pozici: Pomocné práce ve skladu a na expedici.

Náplň práce

  • příprava a balení zásilek,
  • vyhledávání zboží ve skladu,
  • vyskladňování zboží.

Požadujeme

  • docházka 8-14h, 14-20h, 9-20h,
  • rychlost a manuální zručnost,
  • fyzická zdatnost,
  • plnoletost.

Nabízíme

  • mzda 110 Kč/h (možnost bonusu za výkon až +20 Kč/h)
  • dohoda o provedení práce s klientem,
  • možnost dlouhodobé spolupráce,
  • práce v největší společnosti ve svém oboru,
  • týdenní zálohy zasílány na účet.

V případě zájmu je možné dorazit kdykoliv v otevírací době do agentury (s sebou VRT a OP).