Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

brigáda v nutriční poradně FitFurt

Iveta Wolfová

Místo práce: Celá ČR Moravskoslezský kraj Opava Ostrava

Druh práce:

Před 40 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 650 Kč/hod.

Rozšiřuji svoji pobočku a hledám pár schopných a spolehlivých lidí pro práci ve výživovém poradenství, kde by plnili funkci nutričního coache. Pomáháme lidem pochopit výhody správné výživy. Úprava jídelníčku, vedení a pravidelná kontrola je základem žádaného výsledku. Skvělé výsledky a zajímavá práce s lidmi jsou předností našeho centra.

Náplň práce:

  • konzultace s klienty ve studiu
  • měření na diagnostickém analyzéru a probrání výsledku
  • tvorba jídelníčku s funkční potravinou (potravinový doplněk)
  • následné vedení a kontrola​

Nabízíme:

  • časovou flexibilitu / vhodné také pro studenty a matky na mateřské
  • odborné zaškolení zdarma
  • možnost ovlivnit si výši svého příjmu
  • firemní benefity​

Požadujeme:

  • zájem o některý z oborů (výživa, redukce váhy, sportovní výživa, péče o pleť)
  • ochotu vzdělávat se, praxe v oboru není nutná
  • zájem budovat si ,,značku´´ přes internet
  • příjemné vystupování, spolehlivost, věk na 18 let