Rozvoz krabičkových diet 16:00 - 22:00 - až 220 Kč / hod.

PROROZVOZ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 13 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 180 – 220 Kč / hod

O nás

*JSME experti na doručování nejen jídla. Naše kurýrní služby spočívají v rozvozu pro restaurace, doručování potravin a e-commerce. O vaši spokojenost se denně stará více jak 300 kurýrů, a to ve 38 městech České republiky a na Slovensku.  *

Vyvinuli jsme náš vlastní robustní logistický systém. Převádíme naše vize do praxe, máme spoustu nápadů a jsme průkopníci v invencích a inovacích. Pojď do toho s námi!

Náplň práce:

▶ Právě hledáme nadšené kurýry na rozvoz krabičkových diet našich partnerů. Objednávky rozvážíme vždy mezi 16:00 – 22:00 🕓

Naši partneři dodávají svým zákazníkům populární krabičkové diety, které kurýři rozváží přímo na adresy koncovým zákazníkům. 🥗

Co od Vás očekáváme:

  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Vlastní telefon
  • Čistý trestní rejstřík
  • Komunikativnost, profesionalitu a slušné vystupování

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Hodinový výdělek až** 220 Kč**💸
  • Rozvoz objednávek od 16:00 do 22:00 (odpolední směny)
  • Spolupráci na IČO nebo DPP
  • *Firemní auto k rozvozu *
  • CCS kartu k nákupu pohonných hmot
  • Vždy včas peníze na účtu
  • Stabilní spolupráce
  • Kariérní růst až na regionálního manažera