Dýmkař/Dýmkařka

DE - VOZ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Litoměřice Ústecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 14 dny

Brigáda

Do našeho nového baru v Litoměřicích hledáme nové kolegy na pozici Dýmkař/Dýmkařka.

Nabízíme vám brigádu v příjemném prostředí drinků a vodních dýmek.

Zkušenost s přípravou vodních dýmek je velkou výhodou.

Dále je pro nás důležitá spolehlivost, dochvilnost, preciznost, samostatnost a zájem o rozvoj Vašich profesních znalostí. Vážíme si pozitivního a upřímného přístupu, který ocení i Vaši budoucí kolegové.

Co vás čeká

Obsluhování zákazníků, příprava vodních dýmek, výměna uhlíků.
Nabízíme pouze brigádu na víkendové směny.

Pokud byste s námi rádi pracovali, odpovězte na tento inzerát a přiložte, prosím, Váš životopis.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Hledáme do našeho týmu parťáka, který rád vaří :) Úkolem všech řetězců McDonald's je připravovat kvalitní občerstvení v co nejkratším čase pro naše zákazníky. K tomu také patří i kompletní servis a p...

    Česká republika, Most, Most, Ústecký kraj Víkendové

    Před 0 dny

  • Brigáda Chceš vydělávat peníze, ale zároveň chceš mít možnost volby, kdy půjdeš do práce a kdy si budeš užívat volna? Pokud jsi noční tvor a nevadí ti práce ve večerních až nočních hodinách, máme prá...

    Česká republika, Ústí nad Labem, Ústí nad Labem, Ústecký kraj Noční Pro studenty

    Před 1 dny