Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Uklízeč/ka - práce na DPP/HPP - odpol. směna, 4 hod./den (Uherské Hradiště)

CLEANCAT s.r.o.

Místo práce: Česká republika Zlínský kraj Uherské Hradiště

Druh práce: Jiné

Před 15 dny

Brigáda

Náplň práce: úklid kanceláře, chodby, šatny, umývárny a toalety. Pracovní doba: pondělí až pátek, odpolední směna, 15:00 až 19:00 hodin (po dohodě s vedoucím pracovníkem je možné si zvolit začátek a konec směny tak, abyste odpracoval/a požadované 4 hod./den). Nástup: ihned. Místo výkonu práce: Uherské Hradiště, ul. Za Olšávkou

Požadavky

dlouhodobou spolupráci, spolehlivost a pečlivost.

Nabídka

práci na zkrácený HPP nebo brigádně na DPP. Mzdu: 112,50 Kč/hod. Místo je vhodné pro invalidní osoby. Těmto osobám nabízíme práci na HPP a náborový příspěvek ve výši 12 000 Kč/rok.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Brigáda Máte touhu objevovat nové věci, vztah k přírodě? Těší Vás práce s dětmi? Staňte se asistentem na táboře Veselé vědy! Příměstské tábory pořádáme v letních měsících po celé ČR pro děti ve v...

    Česká republika, Zlínský kraj, Uherské Hradiště, Uherské Hradiště Od 18 let

    Před 6 dny

  • Brigáda Haluškárna Maco příjme na sezónu brigádníka do obsluhy. Věk alespoň 18 let, předchozí zkušenosti vítány, ale nejsou podmínkou, spolehlivost. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, odpovídají...

    Česká republika, Zlínský kraj, Uherské Hradiště, Uherské Hradiště Od 18 let Víkendové

    Před 3 dny