Podle lokalit

Detektiv - H&M (160 Kč/Hod) Praha

INDUS PRAHA, spol. s r.o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 30 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 160 Kč / hod

O nás

Do prodejny s oblečením H&M přijmeme ihned nové kolegy na pozici ostraha/detektiv.

Směny pouze denní - dle otevírací doby. Smlouva DPP - dlouhodobě.

Místo: H&M Atrium Flora a H&M OC Eden

Náplň práce:

  • kontrola obchodu spojená s obchůzkami
  • řešení krizových situací
  • komunikace se zákazníky
  • doprovod nežádoucích osob

Co od Vás očekáváme:

  • spolehlivost
  • fyzická zdatnost (stání/chození)
  • čistý trestní rejstřík

Co Vám můžeme nabídnout:

  • hodinová mzda 160 Kč/hod
  • dlouhodobá spolupráce na DPP
  • možnost dodělání Certifikátu Strážný 68-008 E
  • moderní prostředí