Podle lokalit

Rozvoz nákupů do 90 minut - denní přivýdělek až 3 500 Kč!

PROROZVOZ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Středočeský kraj Kladno Chrudim Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 14 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 2.500 – 3.500 Kč / úkol

O nás

*Jsme kurýrní společnost, která působí na trhu přes 5 let ve 38 městech v ČR a na Slovensku. *V rámci food delivery, e-commerce či rozvozu potravin jsme rozvezli již 5 milionů objednávek. Našimi spokojenými klienty jsou jak menší podniky nebo e-shopy, tak nadnárodní řetězce.

✅Naším cílem je posouvat se také v oblasti technologií, kdy naše vývojové oddělení neustále inovuje naši aplikaci a systémy. Důraz klademe taktéž na ekologii a udržitelnost dopravy.

Náplň práce:

👉 Právě hledáme nadšené kurýry na rozvoz nákupů *do 90 minut *na celodenní směny. Nákupy rozvážíme ze skladu Chrášťany od 7:00 do 22:00. Pracovat u nás můžeš jak na plný úvazek, tak také formou libovolného přivýdělku.

Díky naší aplikaci si u nás již cca po 8 dnech v práci můžeš nechat vyplácet *výdělky kdykoliv - klidně každý den! *💸

Denní přivýdělek činí až 3 500 Kč, pronajmeme Ti k tomu automobil od 490 Kč / den a poskytneme zvýhodněnou cenu na pohonné hmoty.* Po odečtení nákladů Ti denně zůstane až 2 300 Kč + 100% spropitného.*

Co Ti můžeme nabídnout:

  • *Denní přivýdělek až 3 500 Kč *
  • *Výplatu kdykoliv *💸 po cca 8 mi směnách.
  • Spolupráci na DPP nebo IČO
  • Firemní automobil k rozvozu
  • CCS kartu k nákupu pohonných hmot
  • Vždy včas peníze na účtu
  • Stabilní spolupráce
  • Možnost Multisport karty
  • Kariérní růst až na regionálního manažera

Co od Tebe očekáváme:

  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Ochotu pracovat na IČO
  • Čistý trestní rejstřík
  • Komunikativnost, profesionalitu a slušné vystupování