Podle lokalit

Ostraha skladu - recepční Úžice

PRIMM bezpečnostní služba s.r.o.

Místo práce: Česká republika Středočeský kraj Mělník Kralupy nad Vltavou

Druh práce: Jiné

Před 14 dny

Brigáda

O nás
Představení společnosti PRIMM bezpečnostní služba s.r.o.:
Poskytujeme komplexní nabídku služeb a řešení v oblasti bezpečnostních služeb
Máme dlouholetou tradici od roku 1993

Náplň práce:
zajištění evidence návštěv
kontrola pracovníků
kontrola příjmu a expedice
práce s kamerovým systémem
lehká administrativa

Požadavky

zkušenost v oboru
spolehlivost
příjemné vystupování
zodpovědnost
výpis z rejstříku

Nabídka

smlouvu na DPP
odměnu 149 Kč/hod.
zaučení
možnost získání certifikátu strážného
dlouhodobou spolupráci
pracovní doba 6:00-18:00 hod. (či dle dohody).