Podle lokalit

Hosteska/Promotér

Bubnovi s.r.o.

Místo práce: Česká republika Středočeský kraj Beroun

Druh práce: Jiné

Před 13 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 180 – 220 Kč / hod

O nás

Do našeho týmu aktuálně hledáme šikovnou/ného hostesku, anebo promotéra, kterou baví svět promotion, prezentací a celkově práce s lidmi. Komunikace, schopnost věci zorganizovat a profesionálně reprezentovat je jí/jemu vlastní.

V případě zájmu mi napiš do soukromé zprávy na WA: * zobrazit tel. číslo *

Náplň práce:

  • Pracovní doba od 7:30 - 17:00 (s pauzou 12:00 - 12:30)
  • Náplň práce: aktivní oslovování lidí a podpora prodeje produktů.
  • Dresscode: triko dostanete od nás, vaše černé džíny a bílé tenisky.
  • Pracovní dny si určujete sami na měsíc dopředu
  • Nástup IHNED

Co od Vás očekáváme:

  • Věk 18+
  • Reprezentativní vzhled

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Dlouhodobou a stabilní spolupráci
  • příspěvek na cestovné
  • Mzda 1620,-/den  + bonusy z prodej
  • Práce na DPP