Podle lokalit

Stevard/ka ve vlaku Českých drah - PŘEROV

TESS promotion s.r.o.

Místo práce: Česká republika Olomoucký kraj Přerov

Druh práce: Jiné

Před 18 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 120 – 200 Kč / hod

O nás

Buďte neustále v pohybu a zamilujte si práci na cestách.
Váš pracovní den nikdy nebude stejný a budete pokaždé potkávat nové lidi.
Právě teď totiž hledáme milé, spolehlivé a zodpovědné kolegy na pozice STEVARD nebo STEVARDKA pro středisko Přerov.

Náplň práce:

  • Jedná se o obsluhu minibarového vozíku s občerstvením a komunikaci s cestujícími.
  • Směny si plánuje každý sám, dle svých časových možností.
  • Směny si můžete volně kombinovat dle Vašeho času a nebo dle rozvrhu hodin ve škole, či směn v práci (např. ranní, odpolední, celodenní atd.).
  • Směny párkrát do měsíce, nebo i pravidelně x krát do týdne.

Co od Vás očekáváme:

  • Pracuje se od pondělí do neděle, 365 dní v roce, odjezd vždy ze stanice Přerov a návrat zpět do stanice Přerov.
  • Upřednostňujeme uchazeče, kteří mají zájem o dlouhodobou spolupráci, nejde o úvazek na měsíc.
  • Minimální věk 18 let (pracujete s hotovostí).
  • Zodpovědnost.
  • Dochvilnost.
  • Profesionální vystupování.
  • Prozákaznický přístup

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Sazba na hodinu dle počtu odpracovaných směn 120-200kč/h.
  • Příplatky za víkendy a státní svátky.
  • Příspěvek na údržbu uniformy a telefon ke každé směně.
  • Odměny za obdržení pochvaly a různé jiné.
  • Možnost plánování si vlastních směn (pozice je vhodná i pro studenty a absolventy).
  • Spolupráce na základě dohody o pracovní činnosti (hradíme za Vás sociální a zdravotní pojištění) a nebo na základě živnostenského listu.