Podle lokalit

Sklad e-shopu s elektronikou - Praha 7 - DPP s klientem

Agentura STUDENT s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 7 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Sklad Skladník/manipulant

Před 17 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 160 Kč/hod.

Pro našeho klienta, významný maloobchod se spotřební elektronikou a výpočetní technikou, hledáme brigádníky, kteří mají zájem pracovat na pozici: Pomocné práce ve skladu a na expedici.

Náplň práce

  • příprava a balení zásilek,
  • vyhledávání zboží ve skladu,
  • vyskladňování zboží.

Požadujeme

  • rychlost a manuální zručnost,
  • fyzická zdatnost,
  • plnoletost.

Nabízíme

  • mzda 160 Kč/h,
  • dohoda o provedení práce s klientem,
  • práce v největší společnosti ve svém oboru,
  • týdenní zálohy zasílány na účet.

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete volejte na číslo 777 696 725, nebo se rovnou zastavte v naší agentuře (s sebou - platný průkaz totožnosti, výpis z rejstříku trestů nebo potvrzení o studiu, číslo účtu).