Podle lokalit

Prodavač/ka-pokladní Valtice, ul. Mikulovská

Jednota, spotřební družstvo v Mikulově

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Břeclav Valtice

Druh práce: Jiné

Před 24 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 150 Kč / hod

O nás

Tradiční česká firma COOP Jednota, spotřební družstvo v Mikulově

Náplň práce:

  • práce na pokladně
  • práce za obslužným úsekem
  • doplňování a ošetřování zboží
  • kontrola záručních lhůt
  • doplňování a výměna cenovek
  • úklid prodejny a zázemí

Co od Vás očekáváme:

  • plnoletost
  • příjemné vystupování
  • vstřícný přístup k zákazníkům
  • spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • stabilní zaměstnání u ekonomicky silné společnosti