Stevard/ka v mezinárodních vlacích Railjet - nástup v Praze.

JLV, a.s.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 17 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 150 Kč / hod

O nás

Velká česká společnost hledá zaměstnance na pozici Stevard/ka v mezinárodních vlacích Railjet s nástupem v Praze.

Práce je vhodná pro absolventy a studenty.

Náplň práce:

Váš pracovní den bude probíhat na cestách v soupravách Railjet, kde spojíte cestování s prací v gastronomii u české stabilní společnosti JLV a.s. s dlouholetou tradicí na mezinárodním železničním trhu.

Pracovat budete jako stevard asistent, kdy budete pomáhat vedoucímu stevardovi s obsluhou restauračního vozu a přípravou jídel a nápojů za barem. Při oboustranné spokojenosti Vás časem zaučíme na práci stevarda s minibarem v soupravě u místa cestujícího.

Váš pracovní den může být kdykoliv od pondělí do neděle, směny přizpůsobíme vašim možnostem!

Začátek Vaší směny bude vždy v Praze, směny máme dvoudenní a jednodenní. Při dvoudenních směnách máte zajištěno ubytování na naše náklady.

Budete jezdit na trati směr Brno, Vídeň, Graz, Berlín!

Nástup od 6.5.2024

Požadujeme:

  • věk od 18 let
  • minimálně vyučení OU/SŠ
  • praxe z gastronomie je výhodou, ale ne podmínkou
  • prozákaznické vystupování a týmového hráče
  • zodpovědnost a dochvilnost
  • anglický jazyk minimálně na úrovni A2
  • chuť cestovat
  • odpovídající zdravotní stav

Co Vám můžeme nabídnout:

  • mzdu 150 Kč/h. + cestovní náhrady
  • plně hrazený tréninkový program

Co dalšího vám můžeme nabídnout?

  • firemní fitness centrum
  • firemní ubytovna
  • zvýhodněný mobilní paušál
  • jídlo a nápoje za zvýhodněnou cenu na směně

Na další informace o společnosti, atmosféru, fotografie z provozu i celé firmy se můžete podívat na:

www.jlv.cz nebo www.facebook.com/cdrestaurant

Pro předání podrobnějších informací pořádáme náborové schůzky následované osobními pohovory, budeme rádi, když se nám ozvete.

Zašlete nám svůj profesní ŽIVOTOPIS. Pokud se Vám do 5 pracovních dnů neozveme, bude to znamenat, že jsme dali přednost jiným uchazečům.