Podle lokalit

Pokladní i bez praxe za 165 - 213,60 Kč/hod Praha a okolí

CREDIT CZECH s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 36 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 165 – 213 Kč / hod

O nás

Do supermarketů a hypermarketů hledáme brigádníky a brigádnice na pozici Pokladní.

Náplň práce:

Co od Vás očekáváme:

  • věk 18+
  • předložení výpisu z rejstříku trestu, studenti potvrzení o studiu

Co Vám můžeme nabídnout:

  • odměnu: po-pá 165 - 178 Kč/hod, so+ne 185,90 - 213,60 Kč/hod - sazba dle lokality a směny (sazby jsou uvedeny včetně zákonných příplatků)
  • nástup ihned
  • směny si volíte podle svých možností pomocí mobilní aplikace
  • pracoviště v Praze a okolí
  • možnost dlouhodobé spolupráce
  • zálohy denně