Podle lokalit

Uklízeč/ka

SECRET GUARD s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 18 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 150 – 250 Kč / hod

O nás

Jsme uklidová firma s dlouholetou tradicí a zkušenostmi na trhu. Do našeho kolektivu hledáme brigádníky nebo brigádnice na pozici Uklízeč/ka.

Náplň práce:

Hledáme pracovníky pro úklid společných prostor bytových domů na Praze 3. Stabilní, dlouhodobá spolupráce.

Co od Vás očekáváme:

Spolehlivost, flexibilitu

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Jistota pravidelného příjmu
  • Flexibilita plánování směn

V případě zájmu o tuto pozice budeme rádi za životopis. Děkujeme!