Podle lokalit

Brigáda pro každého - vybalování a doplňování zboží

CREDIT CZECH s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 20 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 165 – 214 Kč / hod

Náplň práce:

Hledáme brigádníky a brigádnice na vybalování a doplňování zboží.

Co od Vás očekáváme:

  • platný průkaz totožnosti
  • studenti potvrzení o studiu
  • včasná docházka do práce (zodpovědnost a spolehlivost)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • prodejny v Praze a okolí
  • směny noční / denní
  • výběr směn podle Vašich možností pomoci mobilní aplikace
  • odměnu: 165 - 185,90 Kč/hod, o víkendu až 214,50 Kč/hod - sazba dle lokality a směny (sazby jsou uvedeny včetně zákonných příplatků)
  • praxe není podmínkou
  • možnost krátkodobé i dlouhodobé spolupráce
  • denní zálohy