Podle lokalit

Ostraha Recepce - Státní Opera

INDUS PRAHA, spol. s r.o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 33 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 120 Kč / hod

O nás

Na ostrahu recepce ve Státní opeře hledáme nové kolegy/ně, ul. Wilsonova.

Směny denní/noční 12ctky.

Smlouva formou DPP - dohoda o provedení práce.

Náplň práce:

  • komunikace s příchozími
  • zapisování návštěv
  • práce na PC
  • obsluha kamerového systému
  • kontrolní obchůzky

Co od Vás očekáváme:

  • čistý trestní rejstřík
  • příjemné vystupování
  • spolehlivost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • dlouhodobou spolupráci na DPP
  • pracovní oděv
  • individuální plánování směn
  • možnost dodělání Certifikátu Strážný