Podle lokalit

Ostraha objektu Praha 9 - Mezi Úvozy

PRIMM bezpečnostní služba s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 32 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 128 Kč / hod

O nás

Představení společnosti PRIMM bezpečnostní služba s.r.o.:

  • Poskytujeme komplexní nabídku a řešení v oblasti bezpečnostních služeb.
  • Máme dlouholetou tradici od roku 1993.

Náplň práce:

  • práce na PC + lehká administrativa
  • kontrola vjezdu vozidel
  • pochůzková činnost, obsluha EPS, kamerový systém (CCTV)
  • čipování, kódování objektu
  • pracovní doba: Po - Pá (denní, noční služby); So -Ne (non-stop)

Co od Vás očekáváme:

  • spolehlivost, příjemné vystupování
  • čistý výpis z Rejstříku trestů
  • základy na PC
  • dobrá fyzická zdatnost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • smlouvu na DPP, odměnu 128 Kč/hod. + příplatky
  • zaučení, dlouhodobou spolupráci
  • možnost získání certifikátu strážného