PEKAŘ - Supermarket PANKRÁC

Agentura STUDENT s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 4 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Pekař

Před 14 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 176 Kč/hod.

_Pro našeho klienta, prodejnu maloobchodního řetězce, přímo na metru Pankrác, hledáme vhodného kandidáta na pozici pekař/ka s praxí na obdobné pozici. _

*- Dlouhodobá brigáda! *

*- Převážně odpolední směny 3-5x v týdnu *

Náplň práce:

  • Rozpékání pečiva,

  • Doplňování pečiva na prodejnu (balené i čerstvé),

  • Úklidové práce na úseku,

  • Kontrola záručních lhůt baleného pečiva.

  • Plnění norem a včasné zajištění požadovaných kusů pečiva

Požadavky:

  • Vyučení v oboru, nebo předchozí praxe na obdobné pozici

  • Věk min. 18let (vhodné spíše pro nestudenty),

  • Výpis z rejstříku trestů (ne starší 3 měsíce),

  • Časová flexibilita

  • Pečlivost, zodpovědnost a dochvilnost!

Nabízíme:

  • Mzda 176,6Kč/hod + 10% o prací za víkend

  • Možnost denního vyplácení (následující pracovní den na účet)

Výborná dopravní dostupnost (Metro C: Pankrác)

  • Moderní pracovní prostředí,

  • Možnost plánování směn dopředu

_Pokud máte zájem, zašlete nám Váš životopis _

Těšíme se na Vás!