Pracovník zákaznického centra služby Western Union

Intercash,s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 1 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Administrativní pracovník

Před 17 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 155 Kč/hod.

Popis práce:

hledáme kolegu/-yni na částečný úvazek nebo na dlouhodobou brigádu na pozici "Pracovník zákaznického centra služby Western Union". !NEJEDNÁ SE O TELEMARKETING!

Náplň práce:

vyřizování telefonických dotazů a požadavků zákazníků Western Union

zajišťování podpory a další asistence pobočkám Western Union

zpracování a kontrola provedených transakcí

administrativa

Požadujeme: spolehlivost, rychlost, zodpovědnost, profesionální přístup komunikativní znalost AJ znalost práce na PC

Nabízíme: zázemí stabilní nadnárodní společnosti

stálé pracoviště v centru Prahy 1

pracovní směny dle dohody, vč. *víkendů *

mzda 155 Kč/hod.

nástup možný ihned vhodné pro studenty, absolventy, maminky