Noční portýr do 4* hotelu na Staroměstském náměstí

GRAND HOTEL PRAHA s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 1 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 13 dny

Brigáda

Hledáme šikovného portýra do našeho kolektivu.

Požadavky

Příjemné vystupování, soběstačnost, ochota a poctivý přístup k práci.
Anglický jazyk na pokročilé úrovni.
Další jazyky výhodou.
Praxe není podmínkou.

Nabídka

Různorodou pracovní náplň v pohodovém kolektivu.
12 hodinové denní směny.
Práci na HPP, DPP i na zkrácený, nebo částečný úvazek, dle dohody.

Podobné inzeráty

  • Společně s kolegy se budete podílet na tom, aby od nás zákazníci odcházeli spokojeni a rádi se k nám vraceli. Jedná se o brigádu do úseku pokladen. Co vám nabízíme možnost týdenní výplaty zálohy m...

    Česká republika, Hlavní město Praha, Praha

    Před 1 dny

  • Brigáda Hledáme pracovníky pro pobočku Burger King na Masarykově nádraží. Nabízíme rozmanitou práci v mladém a příjemném kolektivu. Dále pak pružnou pracovní dobu, možnost budování kariéry, dlouhodo...

    Česká republika, Praha 1, Hlavní město Praha, Praha

    Před 2 dny