Podle lokalit

Denní/noční doplňování zboží - ovoce/zelenina - dlouhodobě

CREDIT CZECH s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 24 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 169 – 185 Kč / hod

Náplň práce:

Hledáme brigádníky na denní/noční doplňování zboží v úseku ovoce/zelenina. Práce vhodná pro muže.

Co od Vás očekáváme:

  • praxe výhodou, nikoliv podmínkou
  • platný průkaz totožnosti
  • včasná docházka do práce (zodpovědnost a spolehlivost)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • místo pracoviště: Praha 5, Praha 8
  • směny noční / denní
  • dlouhodobou spolupráci
  • odměnu: 169 - 185,90 Kč/hod, sazba dle směny (sazby jsou uvedeny včetně zákonných příplatků)
  • denní zálohy