Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Security a pořadatel - MS v hokeji 2024 (O2 arena)

MANPOWER

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 18 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 120 – 140 Kč / hod

Buď přímo v dění letošního mistrovství světa v hokeji v Praze!

Popis pozice:

  • pomoc při organizaci akcí v O2 areně

Profil kandidáta:

  • věk 18+ 
  • trestní bezúhonnost
  • vhodné také pro studenty, maminky na MD, důchodce
  • certifikát security výhodou

Nabízíme:

  • 120 - 140 Kč/hod. dle pozice
  • pracoviště přímo u metra Českomoravská
  • účast na MS v hokeji, koncertech a dalších super akcích

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Uklízeč/ka


    150 – 250 Kč / hod

    O nás Jsme uklidová firma s dlouholetou tradicí a zkušenostmi na trhu. Do našeho kolektivu hledáme brigádníky nebo brigádnice na pozici Uklízeč/ka. Náplň práce: Hledáme pracovníky pro úklid společn...

    Česká republika, Hlavní město Praha, Praha

    Před 3 dny

  • Brigáda Hledáte brigádu, zajímá Vás práce manipulanta ve skladu a chcete jen ranní a odpolední směny? Tak to hledáme přesně Vás! Požadavky fyzickou zdatnost plnoletost čistý RT Nabídka výpl...

    Česká republika, Praha 5, Hlavní město Praha, Praha

    Před 4 dny