Podle lokalit

Asistent/Asistentka do Advokátní Kanceláře

Alliance of European Lawyers, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 16 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 200 – 250 Kč / hod

O nás

Chcete se zapojit do dynamického právního týmu? Máme pro vás skvělou příležitost! Naše advokátní kancelář hledá talentovaného a motivovaného Asistenta/Asistentku, který/á nám pomůže s řadou administrativních úkolů a zajištěním plynulého chodu právnických procesů.

Výhodou této práce je možnost převážně pracovat z domova. Jedná se o poloviční úvazek.

Náplň práce:

  • Správa kalendáře, plánování schůzek a soudních termínů, odpovídání na telefonáty a e-maily, organizace dokumentů a souborů.
  • Objednávání kancelářských potřeb, řízení příchozí a odchozí pošty.
  • Zajišťování komunikace s klienty, příjem a zpracování jejich požadavků a dotazů, poskytování základních informací.

Co od Vás očekáváme:

  • Zkušenost v administrativní práci je výhodou, ale není podmínkou
  • Schopnost efektivního plánování a organizace
  • Komunikační dovednosti a schopnost pracovat v týmu
  • Spolehlivost, pečlivost a pozornost k detailům

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Možnost profesního růstu a rozvoje v právním prostředí
  • Příjemný a podpůrný pracovní tým
  • Konkurenceschopné finanční ohodnocení a benefity
  • Pokud jste ambiciózní, máte zájem o právní prostředí a chcete se stát součástí našeho týmu, zašlete nám váš životopis a motivační dopis. Těšíme se na vaši odpověď!