Podle lokalit

Pochůzkář / pochůzkářka

Mgr. Martin Žižka, advokát

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 25 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 120 – 140 Kč / hod

O nás

Advokátní kancelář Žižka & Partners poskytuje právní služby ve všech oblastech práva, zejména pak v oblasti práva občanského, obchodního, korporátního a práva nemovitostí.

Právní služby poskytuje v českém, anglickém a ruském jazyce.

Dlouhodobě splupracujeme s několika notáři a exekutorskými úřady.

Máme k dispozici jak interní, tak spolupracujeme i s externími daňovými a účetními poradci.

Náplň práce:

  • Odesílání a vyzvedávání pošty
  • Podání listin na soud, živnostenský úřad, finanční úřad
  • Ověřování listin v notářských kancelářích
  • Předávání dokumentů našim klientům
  • Pochůzky spojené s organizačním chodem kanceláře (nákupy zásob, vyzvedávání balíčků atd.)
  • Pomoc recepci při zásobování kanceláře
  • Jednoduché administrativní úkony (skartování, zakládání do archívu)

Co od Vás očekáváme:

Do advokátní kanceláře hledáme pochůzkáře, který bude vyřizovat pochůzky a zajišťovat tím plynulý chod naší práce. Práce je vhodná pro studenty, seniory nebo rodiče na mateřské či rodičovské dovolené.

  • Zodpovědný přístup k práci
  • Samostatnost a spolehlivost
  • Dobrou orientaci v Praze a MHD
  • Pracovní doba dle dohody, předpokládáme 1–3 dny v týdnu v čase 8:30–16:00 (konec směny je orientační, záleží na počtu pochůzek)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práce formou dohody o pracovní činnosti (DPČ)
  • Dlouhodobá spolupráce
  • Kancelář v centru Prahy přímo na Václavském náměstí
  • Časté firemní akce (společné páteční obědy, Vánoční večírek a jiné)
  • Mzda 120–140 Kč/hod