Podle lokalit

VIP ostraha prodejny - kamerový monitoring Praha

PRIMM bezpečnostní služba s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 24 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 180 Kč / hod

O nás

  • Poskytujeme komplexní nabídku služeb a řešení v oblasti bezpečnostních služeb.
  • Máme dlouholetou tradici od roku 1993.

Náplň práce:

  • zabezpečení ostrahy prodejen s drogistickým zbožím – Praha
  • pozorování prodejní plochy a konkrétních zájmových charakteristik se zaměřením na bezpečnost osob a majetku
  • práce s CCTV, ale i bez něj
  • v případě zjištění kriminálního chování, zajištění pachatele za asistence policie…

Co od Vás očekáváme:

  • výpis z rejstříku trestu
  • čestnost, chuť pracovat, spolehlivost, flexibilitu
  • reprezentativní vzhled, dobrá fyzická zdatnost
  • znalost českého jazyka alespoň C2
  • certifikát strážného výhodou, popř. můžeme zajistit
  • předcházející zkušenost s ostrahou prodejen a kamerovým dohledem výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • 180 Kč/hod na DPP
  • práce v centru Prahy
  • dlouhodobou spolupráci, stabilitu
  • nástup ihned
  • 8 - 10 hodinové smě