STRÁŽNÝ/ Á - Rudná u Prahy - 165 Kč / hod - nástup ihned

PROTECTON HOLDING, a.s.

Místo práce: Česká republika Středočeský kraj Praha-západ Svitavy Rudná Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 15 dny

Brigáda

• Ostraha vstupu do objektu na průchozím detekčním ránu
• Pracovní doba: pondělí až neděle, ranní směna: 07:00-19:00, odpolední směna 11:00-23:00
• Kontrola vstupu a výstupu osob na průchozím detekčním rámu

Požadavky

• Trestní bezúhonnost
• Zdravotní způsobilost
• Certifikát strážný č. 68-008-E výhodou, ne podmínkou
• Fyzická zdatnost, práce ve stoje (pravidelné přestávky během směny)

Nabídka

• Mzda: 165 Kč / hod
• Možnost kariérního růstu
• Velké a příjemné zázemí na objektu
• Práce na DPP (možnost mzdového růstu)
• Místo výkonu: Rudná

PROTECTON HOLDING, a.s.
Partyzánská 1/7, Holešovice, Praha 7, 170 00 Praha
V případě zájmu nás kontaktujte od Po-Pá v čase 7:00 - 15:30 hod.

Více informací o naší společnosti najdete na našem webu.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • O nás Barrandov Studio a.s. – jsme srdcem filmu již přes 90. let. Jako produkční centrum filmového průmyslu poskytujeme zázemí filmařům z celého světa - stavíme filmové dekorace, dodáváme kostýmy a r...

    Česká republika, Hlavní město Praha, Praha Pro studenty

    Před 0 dny

  • Náplň práce: Máš rád fotografování? Chceš pracovat v pěkném prostředí u moře ? Chceš získat zkušenosti mimo domov se zaměstnáním, ke kterému patří ubytování, strava a pojištění. Staň se hotelovým fo...

    Česká republika S ubytováním

    Před 0 dny