Jednoduché čištění bednění Praha 9, odměna 140 Kč/hod, výplata týdně

PROPLUSCO GROUP s. r. o.

Místo práce: Česká republika Praha 9 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 13 dny

Brigáda

Do přátelského kolektivu hledáme několik spolehlivých pracovníků na pomoc s čištěním a údržbou bednění.

Náplň práce: jednoduché čištění bednění, lešení apod. od různých nečistot ze staveb. Většina práce probíhá venku.

Směny: PONDĚLÍ-PÁTEK 7:00-15:30, víkendy vždy po domluvě.

Místo práce: Praha Čakovice (kousek od metra Letňany nebo vlakové zastávky Praha - Čakovice)

Požadavky

  • Plnoletost
    • Pečlivost, spolehlivost, manuální zručnost
    • Pevnou pracovní obuv

Nabídka

  • Pravidelnou odměnu 140 Kč/hod
    • Dlouhodobou spolupráci
    • Výplatu každý týden na účet
    • Smlouvu DPP