Skladník piker, 150 Kč / hod čistého, týdenní výplata, možnost ubytování

Optimpuls s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 5 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 10 dny

Brigáda

Do našeho týmu hledáme šikovné pracovníky do skladu na Pavlově na pozice skladník piker.

Náplň práce:
Pikování objednávek
Balení
Kontrola produktu

Směna: Ranní: 7 - 19 hod

Možnost záloh 2x v týdnu (úterý a pátek) nebo týdenní vyplácení
150 Kč/hod čistého
Svozy ze Zličína zajištěny

Požadavky

*zkušenost s obsluhou NZV (výhodou, ale není podmínkou)
*Spolehlivost
*Samostatnost
*Pečlivost
*Věk 18+

Nabídka

*týdenní vyplácení
*150 Kč/hod čistého
*Svozy ze Zličína zajištěny
*DPP, DPČ