Výpomoc na inventuře zboží se svozem z Prahy, odměna 180 Kč/hod

PROPLUSCO GROUP s. r. o.

Místo práce: Česká republika Praha 1 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 12 dny

Brigáda

Hledáme brigádníky, kteří by vypomohli s noční inventurou zboží v hypermarketu Globus v Karlových Varech. Svoz je zajištěn zdarma z Praha - Michle.

Náplň práce: Skenování a počítání zboží pomocí čtečky.

Termín inventury: pondělí 20.5.2024 ve 20:30, odjezd z Prahy cca v 18:00

Před inventurou probíhá povinné školení na naší agentuře v Karlíně. Školení bude probíhat 15.-16.5. (bude upřesněno).

Svoz: zdarma z Praha - Michle

Místo práce: Karlovy Vary

Požadavky

  • Plnoletost
    • Spolehlivost a pečlivost při práci
    • Možnost zúčastnit se školení v příštím týdnu (středa nebo čtvrtek)

Nabídka

  • Odměnu 180 Kč/hod již následující týden na Váš účet
    • Možnost navázání dlouhodobé spolupráce a pravidelnou účast na dalších inventurách
    • Smlouvu DPP