Podle lokalit

BRIGÁDA: Pokladní v potravinách u Karlova mostu

Vacek Bio-Market s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 1 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 16 dny

Brigáda

O NÁS
Prodejna potravin Biomarket Vacek se nachází v centru Prahy, hned vedle Karlova Mostu na Malé straně. Nejedná se o Bio obchod, jak by mohl název napovídat, ale o klasickou českou sámošku, která slouží místním malostraňákům, pracujícím a také turistům už od roku 1991.

PRACOVNÍ PODMÍNKY:
- DPP
- minimálně 2 směny týdně
- mzda 150 Kč/hod.
- sleva 30% na potraviny

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?
- Vstřícná komunikace směrem k zákazníkovi i v rámci týmu.
- Práce na pokladně.
- Doplňování a kontrola kvality zboží.
- Dopékání pečiva.
- Ochota pracovat.

Požadavky

  • Baví vás práce s lidmi, jste ochotni zákazníkům poradit a pomoci
    • Máte příjemné vystupování a úsměv na tváři, chcete aby se u nás zákazníci cítili dobře.
    • Nevadí vám práce na směny a jste ochotni pracovat i o víkendech.
    • Jste fyzicky zdatní a máte chuť do práce.
    • Chcete pracovat alespoň 2 směny týdně
    • Komunikativní znalost angličtiny výhodou.
    • Znalost práce na pokladně výhodou.

Nabídka

  • Stabilní práci na směnný provoz (Ranní směna 6:00 - 14:30, Odpolední směna 13:30 - 22:30)
    • Směny cez víkend(Ranní směna 7:30-15:30, Odpolední směna 14:30 - 22:30)
    • Příjemné prostředí malé prodejny potravin u Karlova mostu.
    • Slevu na nákup potravin v naší prodejně 30%.
    • Vhodné pro studenty a lidi, co si chtějí popři práci přivydělat.
    • Nástup dle dohody nebo od 20.5.2024