KONTROLA KVALITY/VÝROBA, až 150,- Kč/h, diety až 6.000,- Kč

TOP Control s.r.o.

Místo práce: Česká republika Plzeň-město Plzeňský kraj Plzeň

Druh práce: Jiné

Před 261 dny

Náplň práce:

  • Nabízíme nenáročnou manuální práci v oblasti kontroly kvality v automobilovém průmyslu
  • Uplatnění u nás najdou jak zájemci o brigádu (studenti, důchodci, pracující v době odstávky v jejich současné práci), tak zájemci o stabilní a dlouhodobou práci.
  • Pracovní náplň – kontrola kvality výrobků, rework, třídění, montážní činnosti, skladování a další práce v automobilovém průmyslu (podpora výroby, logistika apod.)
  • Nástup možný ihned

Těšíme se na Vaše odpovědi.

Co od Vás očekáváme:

  • Ochotu pracovat na 1–3 směny
  • Dobrý zrak
  • Spolehlivost a pečlivost
  • Řidičský průkaz výhodou
  • Věk starší 18 let

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Krátkodobou i dlouhodobou spolupráci
  • Možnost kariérního růstu (aktuálně obsazujeme i pozice vedoucích směn, supervisorů)
  • Více volných míst – možnost práce s kamarády a příbuznými
  • Výkonnostní prémie
  • Prémie za docházku
  • Prémie za kvalitu
  • Cestovní náhrady (diety) až 6.000,- Kč při práci mimo místo bydliště
  • Zaplacené ubytování/příspěvek na ubytování při práci mimo bydliště
  • Proplacená doprava
  • Nástupní bonus
  • Náborový příspěvek za doporučení pracovníka
  • Systém firemních benefitů