Úklidový pracovník - Zruč-Senec

ÚKLID-PRESTO, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Plzeň-sever Plzeňský kraj Zruč-Senec

Druh práce: Jiné

Před 14 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 800 Kč / úkol

Náplň práce:

Přijmeme pracovníka úkliu na pravidelný úklid 2x v týdnu v dopoledních hodinách. Jedná se o kancelářské prostory se sociálním zázemím a společnými prostory ve Zruči, blízko zastávky hromadné dopravy.

Nástup možný od 1.7.

Co od Vás očekáváme:

Samostatnost, zodpovědnost a zkušenosti s úklidem.

Co Vám můžeme nabídnout:

Výplata měsíčně na účet k 15. dni v měsíci.

Možnost další spolupráce ve Zruči i v Plzni.