Podle lokalit

Ostraha v Plzni

Aaron guard s.r.o.

Místo práce: Česká republika Plzeň-město Plzeňský kraj Plzeň

Druh práce: Jiné

Před 35 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 23.000 – 28.000 Kč / měsíc

O nás

Bezpečnostní agentura nabízí volné pracovní pozice strážných pro obchodní jednotky v Plzni.

Náplň práce:

Náplní práce jsou pochůzky po obchodní jednotce, obsluha kamerového systému, hlídání pokladní zóny.

Požadujeme:

  • čistý výpis rejstříku trestů
  • solidní a vstřícné jednání
  • plnění pracovních povinností
  • certifikát strážného výhodou

Nabízíme:

  • měsíční odměna 23000 - 28000,-Kč/měsíc + odměny za výkon na DPP
  • výstroj
  • korektní jednání ze strany firmy
  • možnost získání certifikátu strážný
  • při mimořádných pracovních výsledcích vyplacení odměny ihned
  • možnost vyplácení záloh na mzdu
  • při dlouhodobé spolupráci a spokojenosti, možnost přejít na HPP