Podle lokalit

Operátor robotického pracoviště 200 Kč/hod. - Hranice

Enter-Prise Sorting, s.r.o.

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 26 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 140 – 200 Kč / hod

O nás

Baví Vás práce na PC?

Chcete pracovat ve vysoce robotizovaném prostředí?

Pokud ano, tak hledáme právě Vás!

Nabízíme Vám práci ve 2 směnném provoze na pozici, ranní, odpolední, výhledově třísměnný provoz

Náplň práce:

●  práce na PC - zadávání informací do systému, navigováno programem

 ●  příprava výlisků k robotickému zpracování

 ●  odebíraní výlisků, kontrola a manipulace s vyrobenými díly

Co od Vás očekáváme:

●   práce ve stoje

 ●  znalost práce na PC,

 ●  manuální zručnost

 ●  spolehlivost

 ●  praxe na obdobné pozici výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

●  stravenky v hodnotě 140,- Kč/směna

 ●  příspěvek na MHD nad 200,- Kč

 ●  prémie 2000,- Kč měsíčně

 ●  možnost záloh na mzdy

 ●  5 týdnů dovolené

 ●  dlouhodobou a stabilní práci, v čistém prostředí