Podle lokalit

Obsluha automatického lisu, až 180Kč/hod.- Olomouc

Enter-Prise Sorting, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Olomoucký kraj Olomouc

Druh práce: Jiné

Před 26 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 150 – 180 Kč / hod

Náplň práce:

Obsluha automatického tlakového licího stroje.

Příprava materiálu k lisování.

Obsluha lisu, provádění prací nutných při lisování výrobků.

Obsluha lisovací linky, odebírání výrobků.

Vizuální kontrola kvality vyrobených odlitků.

Vedení příslušných záznamů o kvalitě lisování výrobků.

Úklid pracoviště .

Pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, chuť a ochotu pracovat.

Pravidelnou docházku, spolehlivost v docházce.

Co od Vás očekáváme:

  • Vyučen v oboru technického směru výhodou, nezkušené zaučíme, proškolíme.
  • První měsíc zaučení jen ranní směna od 6:00 - 18:00 hod.
  • Nepřetržitý provoz (krátký a dlouhý týden), ranní 6:00 - 18:00, noční 18:00 - 6:00
  • Práce v přátelském kolektivu.
  • Pozice vhodná spíše pro muže, ženy starší 18ti let.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Smlouva na DPP s možností postupu na HPP, po té na HPP je možné čerpat zaměstnanecké benefity, stravenky.
  • Hrubá mzda 150- 180 Kč/hod.
  • Motivační bonus, + 10 KČ docházkový bonus za dodržení naplánovaných směn, noční příplatek a příplatek za víkendy, svátky.
  • Dlouhodobá spolupráce.
  • Odměny dle odvedené práce.
  • Kvalitní školení a podpora při zaučení.
  • Kariérní postup.
  • Nástup možný IHNED.
  • Jídelní místnost s možností ohřátí jídla a příprava vlastních nápojů.
  • Zálohy na mzdu možné.