Podle lokalit

TOP brigáda ve skladu - směny na domluvě, až 160 Kč/h

Před 19 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 140 – 160 Kč / hod

Náplň práce:
Hledáš přivýdělek ke svému zaměstnání studiu nebo podnikání přímo v Týništi nad Orlicí? Nebojíš se práce ve skladu? Tak hledáme právě tebe!
Pro logistickou firmu hledáme výpomoc ve všední dny v čase 7:00 – 17:00. Dny docházky si plánuješ sám, upřednostňujeme však uchazeče, kteří mohou docházet pravidelně alespoň 3× týdně. Vzhledem k povaze práce je pozice vhodná spíše pro muže.

  • vykládka kontejnerů
  • manipulace s ručním vozíkem

Místo výkonu práce: Týniště nad Orlicí

Nabízíme:

  • mzdu 140 – 160 Kč/hod
  • pravidelnou brigádu
  • plánování docházky na směny dle domluvy
  • brigádu na dohodu o pracovní činnosti

Požadujeme:

  • docházku aspoň 2× – 3× týdně
  • plnoletost