Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Pracovnice úklidu na ranní či odpolední/večerní směny

High security, s. r. o.

Místo práce: Česká republika Plzeň-jih Plzeňský kraj Žákava

Druh práce: Jiné

Před 14 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 135 Kč / hod

O nás

Více než 20 let zajišťujeme pro naše klienty veškeré služby související s ochranou majetku a osob, úklidu a správou nemovitostí. Nabízíme spolehlivost a vysokou profesionalitu, kterou dlouhodobě ctíme a na které si velmi zakládáme.

Náplň práce:

  • jedná se o úklid kanceláří, wc a sprch, chodeb

  • práce na 6-8 hodin denně od pondělí do pátku

  • práce na ranní či odpolední / večerní směnu

Co od Vás očekáváme:

  • spolehlivost

  • čistý rejstřík trestů

Co Vám můžeme nabídnout:

  • pravidelně vyplácenou mzdu

  • férový přístup zaměstnavatele

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Brigáda Do letního areálu Vila Háj v Třeštině u Mohelnice hledáme brigádníky na pozice: - pokojská penzionu - obsluha venkovního občerstvení Jedná se o práci v krásném letním areálu v období čer...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Plzeň-jih, Šumperk, Plzeňský kraj, Mohelnice, Mohelnice Od 18 let

    Před 5 dny

  • Brigáda Hledáš brigádu na léto? Zajímá tě práce ve výrobě ? Tak nám dej o sobě vědět! Náplň práce? Jedná se o výrobu světel pro akutomobilový průmysl : - kompletace světel - vizuální kontrola...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Plzeň-jih, Šumperk, Plzeňský kraj, Mohelnice, Mohelnice Na léto 2021 Od 18 let

    Před 6 dny