Podle lokalit

Pracovník ostrahy logistického areálu v Jažlovicích

PRIMM bezpečnostní služba s.r.o.

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 23 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 130 – 140 Kč / hod

O nás

Poskytujeme komplexní nabídku služeb a řešení v oblasti bezpečnostních služeb.
Máme dlouholetou tradici od roku 1993.

Náplň práce:

obsluha vjezdové vrátnice (kontrola oprávnění k vjezdu, odbavování vozidel ..)
komunikace s projíždějícími řidiči
práce na PC
obsluha EPS, kamerový dohled
řízení služebního vozu po areálu

Co od Vás očekáváme:

spolehlivost, příjemné vystupování
výpis z rejstříku trestů
základy PC
řidičský průkaz podmínkou!

Co Vám můžeme nabídnout:

práce na směny PO-NE (7:00-19:00 hod.; 19:00-7:00 hod.)
práce na DPP, IČO (130-140 Kč/hod.)
zaučení, dlouhodobou spolupráci
možnost získání certifikátu strážného
možnost svozu z Opatova, Říčan