Podle lokalit

Brigádník do logistického centra Lékárna.cz

PEARS HEALTH CYBER, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Chrudim Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 18 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 120 – 150 Kč / hod

O nás

Logistické centrum Lékárna.cz v Píšťovech u Chrudimi hledá brigádníky. Nabízená brigáda je dlouhodobého charakteru. Brigáda od června do prosince, v případě spokojenosti na obou stranách možnost dlouhodobější spolupráce. Směny pro brigádníky plánujeme vždy týden dopředu, podle objemu práce, nemocných zaměstnanců apod.

Pracujeme pouze na ranní směnu: Pondělí – Pátek 6:50 – 15:20 hod.

Práce je vhodná pro vysokoškoláky, maminky na mateřské dovolené případně osoby s nepravidelnou pracovní dobou.

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat emailem případně telefonicky.

Náplň práce:

  • Kompletace objednávek pomocí čtečky čárových kódů.
  • Manipulace se zkompletovanými objednávkami, doplňování obalového materiálu.

Co od Vás očekáváme:

  • Očekáváme manuální zručnost.
  • CHTÍT PRACOVAT A ZLEPŠOVAT SE.
  • Spolehlivost a komunikativnost a flexibilitu.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Brigádu ve společnosti, která je více jak 25 let na trhu.
  • Mladý energický kolektiv.