Теплый склад! Только ранние смены! Pardubice

Manuvia, a. s., organizační složka (hlavní)

Místo práce: Česká republika Pardubice Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 15 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 120 - 130 Kč za hodinu

Požadujeme

Мы ожидаем от Вас:

мануальная ловкость
отвественность и надёжность
опыт работы не требуется! всему научим!

Nabídka

Мы предлагаем:

контрактное сотрудничество на DPČ
з/п 120 – 130 Крон/час
только ранние смены
трудоустройство сразу

Pracovní náplň

В чем заключается работа:

обычная работа на складе: выкладка товаров, пикование
работа только в РАННИЕ СМЕНЫ от 6.00 до 14 (6.00 до 16.00)

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Brigáda O nás: Firma zabývající se distribucí letáků obchodních řetězců (LIDL, PENNY, TERNO, ALBERT, JYSK a dalších). Náplň práce: Rozvoz letáků distributorům v okrese J. Hradec a okolí. 2 x tý...

    Česká republika, Jindřichův Hradec, Jihočeský kraj, Dačice

    Před 5 dny

  • Brigáda Roznos letáků v čase který Vám vyhovuje. Ideální pro studenty, důchodce, invalidní důchodce, ženy na mateřské dovolené. Požadavky Spolehlivost. Nabídka Dovoz letáků až domů. ...

    Česká republika, Kraj Vysočina, Pelhřimov, Pacov Pro studenty

    Před 5 dny