Brigáda | jednoduchá příprava objednávek | mzda až 150 Kč/hod. Pardubice

Manuvia, a. s., organizační složka (hlavní)

Místo práce: Česká republika Pardubice Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 15 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 120 - 150 Kč za hodinu

Hledáte brigádu na ranní směnu ? Pak hledáme právě Vás!

Požadujeme

● Ochota pracovat na ranní směnu
● Přechozí praxe není potřeba

Nabídka

● Práce POUZE NA RANNÍ SMĚNY
● Mzda až 150 Kč/hod (120 Kč/hod. + bonus až 30 Kč/hod.)
● Pravidelné zálohy každý týden
● Ranní směna od 6-7h do 14-16h (dle ind. domluvy)
● Práce v čistém, bezprašném a nehlučném prostředí
● Dlouhodobá brigáda na DPČ
● Přátelský kolektiv a péče koordinátora po dobu zaměstnání
● Důkladné zaškolení na pozici

Pracovní náplň

● Jednoduchá příprava zboží do objednávek (nic nadrozměrného)
● Vychystávání zboží všeho druhu, balení objednávek

Poznámka

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED! Těšíme se na Vaše reakce.

  • Brigáda Sháníte brigadu, ci trvale zaměstnáni,kde si můžete volit směny, jak vám to bude vyhovovat? Čerpací stanice OMV hledá do svého týmu brigádniky na dlouhodobou spolupráci, nastup možný ihned......

    Česká republika, Středočeský kraj, Nymburk, Poděbrady Noční

    Před 13 dny