Bezpečnostní pracovník/ Strážný

BPP Innoxius s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 14 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 130 – 160 Kč / hod

O nás

Pro pracoviště na Praze 1 – objekt Galerie umění – hledáme vhodné uchazeče na pozici „Bezpečnostní pracovník“

Náplň práce:

  • pochůzková činnost po objektu
  • obsluha bezpečnostních technologii EZS, EPS, CCTV
  • ochrana a střežení objektu a zařízení zákazníka

Co od Vás očekáváme:

  • znalost zařízení EPS, EZS, CCTV
  • spolehlivost
  • trestní bezúhonnost
  • profesní kvalifikace 68–00-E Strážný výhodou
  • dobrý zdravotní stav

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zaměstnání na DPP, OSVČ, DPČ,
  • možnost plánování směn
  • odpovídající platové ohodnocení
  • možnost platového růstu