SOBOTNÍ brigáda: Kurýr balíkových zásilek, Praha - Horní Počernice, až 170 Kč/ho

Česká pošta, s.p.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 14 dny

Brigáda

VELMI FLEXIBILNÍ BRIGÁDA! VHODNÉ I PRO STUDENTY
Jakou brigádu nabízíme?

• Pracovní doba jen v sobotu!
• Rozvoz zásilek adresátům
• Návrat na Depo Horní Počernice
• Výborný přivýdělek pro všechny!

Co byste měl mít?

• Být aktivní řidič, nejlépe se zkušeností s řízením dodávky (do 3,5 t)
• Fyzickou zdatnost, spolehlivost a zodpovědnost

Odměníme Vás!

• Hodinová odměna až 170 Kč.
• Parkování soukromého vozu v areálu firmy.
• Výborná dostupnost MHD.
• Zaškolíme Vás zkušenými kolegy.
• Spolupracovat budeme formou DPP/DPČ.
• Při oboustranné spokojenosti možnost spolupráce i na jiných pozicích na HPP
• Za dobře odvedenou práci Vás občas odmění i adresát

Kontakt
paní Veronika Doubkovátel: [ kontaktovat telefonicky >> ]
V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup České pošty, s.p. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

: #

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Brigáda Popis pozice: • Zajištění přípravy, doručování a vyúčtování listovních zásilek a letáků. • Výplata poštovních poukázek a důchodů. • Vyúčtování zásilek po návratu z pochůzky. • Pracovní d...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Ostrava-město, Ostrava

    Před 7 dny

  • Brigáda Jak bude vypadat váš pracovní den? Každé ráno si připravíte dopisy podle svého rajonu tak, aby se dobře doručovaly. Vydáte se na pochůzku ️, Po návratu předáte nedoručené zásilky a odcházíte...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Ostrava-město, Ostrava

    Před 12 dny