Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Dlouhodobá brigáda u McDonalďs FORUM NOVÁ KAROLINA-130kč/hod

McDonald's

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Ostrava-město Ostrava

Druh práce: Jiné

Před 15 dny

Brigáda

Práce u McDonalďs? Vaše nejlepší volba!
Staňte se součástí týmu, kde je při práci legrace a přátelská atmosféra. Pravděpodobně nenajdete jiného zaměstnavatele blízko Vašeho domova či školy, který Vám umožní tak pružnou pracovní dobu. Neváhejte a přijďte se přesvědčit!

Požadavky

  • Min. základní vzdělání
    • Ochota učit se novým věcem
    • Spolehlivost a zodpovědnost
    • Týmového ducha
    • Odpracovat alespoň 3 dny v rozmezí po-pá
    • Odpracovat min. 2 víkendy v měsíci
    • Možnost pracovat až do 24:00

Nabídka

  • Nástupní mzdu od 122 Kč/hod
    • Po zapracování 130Kč/hod, a další postupné zvyšování tvé mzdy až na 158Kč/hod.
    • Stabilní zaměstnání i v této nejisté době
    • Mzdu na osobním účtu ve stanoveném termínu
    • Možnost naplánovat si směny dle vlastních požadavků
    • Kariérní růst až do pozice managementu
    • 50\% sleva na stravování
    • za práci po 22. hodině nadstandardní příplatek 22kč - od 146 Kč/hod
    • Benefit kartu se kterou získáš slevu u McDonald´s a u jejich partnerů
    • Uvolněná atmosféra a skvělá parta lidí

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáme spolehlivé a pečlivé pracovníky na třídění listovních zásilek a balíčků do našeho týmu v Mošnově. Pokud chceš jí na brigádu i s kamarádem, ozvěte se nám oba nebo i celá parta! Vy...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Ostrava-město, Ostrava Noční Víkendové

    Před 0 dny

  • O nás Do našeho eventového týmu aktuálně hledáme šikovnou/ného hostesku, anebo promotéra, kterou baví svět promotion, prezentací a celkově práce s lidmi. Nabízíme příležitost zúčastnit se exkluzivní...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Ostrava-město, Ostrava Od 18 let

    Před 1 dny